HAKKIMIZDA

 

Hakkımızda

1995 yılında kurulan Nobel Çanta adıyla ticari faaliyete başlayan firmamız 2018 yılından itibaren   EÇS GRUP - ( Ercan Çanta Sanayii ) olarak cantavalizal.com online satış sitemiz ve diğer online pazar yerleri üzerinden satışa devam etmekteyiz. Firmamız %100 müşteri odaklı çalışmakta olup E-Ticaret sektöründe müşteri mağduriyetine son vermeyi amaçlamaktadır.

Gerçek bir fiziksel mağazamız da bulunmaktadır. E-Ticaretin sadece tedarik sistemi ile çalışmaması gerektiğine düşünmekteyiz ve stoklu çalışıp müşteriyi mağdur etmeden, en kısa sürede ürünün kargolanmasını amaç edinmekteyiz. Olası bir gecikme durumunda müşteriye haber verip gerekli bilgilendirme hemen yapılmaktadır.

Bugün EÇS Grup altında yaklaşık 5.000 çeşit ürün teşhir edilmekte ve ürün yelpazesi her geçen gün daha da geliştirilmektedir. EÇS Grup, trendlere uygun kaliteli ürünler sergilemeye ve güncel olanı bünyesinde bulundurmaya özen göstermektedir.

Farklı beğenilere hitap eden ve geniş fiyat aralıklarıyla hizmet veren cantavalizal.com, Türkiye’nin en büyük online çanta ve aksesuar mağazası olmayı hedefliyor.

Neden cantavalizal.com ?

- Tek platformda birçok marka
- Dünya markalarına kolay ulaşılabilirlik
- Geniş ürün yelpazesi
- Güvenli online alışveriş
- Çanta sektöründe deneyimli ekip
- Geniş fiyat aralığı 
- İletişim kolaylığı avantajı
- Güvenli teslimat prensipleri

cantavalizal.com'a verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ederiz.

UA-131409986-1